Celý rozsah naších poskytovaných služieb sú v plnom rozsahu realizované v našom autoservise. Disponujeme všetkými technológiami potrebnými k oprave a preto dokážeme efektívne a ekonomicky výhodne opraviť vaše vozidlo.

prehliadky

pravidelné prehliadky

Vykonávame pravidelné záručné a pozáručné prehliadky podľa predpisaných postupov daného výrobcu vozidla. Sledujeme ceny náhradných dielcov od prvo-výrobcu vozidla i nezávislých dodávateľov z dôvodu najekonomickejšej opravy s cieľom dotať čo najkvalitnejší výrobok pre dlhú trvácnosť.

mechanicke-opravy

mechanické opravy

Opravy motorov, vymeny rozvodovych remenov a retazi, opravy hlav valcov vackove hriadele, ventily, pretesnenie a prekruzkovanie motorov, vymena spojky, opravy prevodoviek, cistenie filtrov pevnych castic. Po tisicoch opravenych vozidiel mame bohate skusenosti.

autoservis-obrazky-klampiarcina

klampiarske práce

Pri vzniku poistnej udalosti na Vašom vozidle, zabezpečíme odťah vozidla a prípadné doobhliadky v našom autoservise bez potreby vašej prítomnosti. Úroveň klampiarských opráv vychádza z viac než 23 ročných skúseností v danom obore pri používaní najnovších technológií až po najtahšie opravy na rovnacej stolici CELETTE.

lakovna

lakovacie práce

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti lakovania. Vozidlá lakujeme najekologickejším spôsobom vodourieditelnými farbami SPIESHECKER v našej lakovacej kabíne.

Objednajte sa na pravidelnú prehliadku vozidla

autoservis-obrazky-geometria

počítačová geometria

Geometria je s najnovšími databázami vozidiel, pravidelne kalibrovaná a je nevyhnutnosťou každého kvalitného servisu. Jej použitie nesúvisí iba s výmenou opotrebovaných častí riadenia, ale aj pri zdanlivo nesúvisiacich opravách ako je výmena turba, alebo PDF fitra.

testovanie-brzd

testovanie bŕzd

Valcová skúšobňa bŕzd bola jedna z prvých vybavení servisu, pretože ňou presne posúdime stav bŕzd pred opravou a po nej a tak nastavíme brzdenie na vašom vozidle kvalitne. Tiež disponujeme špeciálnym americkým sústruhom PRO CUT na opravu brzdových kotúčov priamo na vozidle.

autoservis-obrazky-diagnostika

diagnostika motorov

Na diagnostiku motorov používame rôzne diagnostické prístroje pre vnútornú i vonkajšiu diagnostiku, ktoré pravidelne aktualizujeme. Kombináciou technického vybavenia, dokumentácie a naších skúseností odstránime akúkoľvek závadu na motore.

celne-skla

výmena čelných skiel

Naša prax nám dokazuje, že je výhodnejšie pre zákazníka použiť kvalitné sklá (Splintex, Securit, Pilkington, …), ktoré vieme dodať vo výborných cenách. Na požiadanie klienta vieme tiež dodať aj lacnejšiu alternatívu.

zaruky

záručný servis

Zákazníkom, ktorí majú u nás servisované vozidlá počas záruky, zabezpečíme v prípadne záručného problému jeho vyriešenie a preto sa nemusia obávať o stratu záruky.

Auto mechanic checking car battery voltage

elektrikárske práce

K oprave dnesných moderných áut potrebujeme množstvo informácií o schémach a systémoch, ku ktorým mame prístup a v neposlednom rade veľa veľa praxe. 

klimatizacia

klimatizácia

Klimatizácia je výborná vec, kým je funkčná. Základom aby klimatizácia slúžila dobre, je pravidelný servis, ktorý pozostáva s dezinfekcie, recyklácie a korektného naplnenia chladiaceho média.

priprava-stk

príprava vozidla na STK

Skontrolujeme stav Vášho vozidla pred STK, upozorníme na závady, ktoré by bránili úspešnému absolvovaniu STK, prípadne ich hneď odstránime a tak úspešne absolvujeme STK a EK za Vás.

Dohodnite si kompletnú kontrolu vozidla, zdarma.