Technické kontroly zdarma

Rozsah uvedených nespoplatnených služieb (test bŕzd, brzdovej kvapaliny, kontroly svetiel, vizuálna kontrola stavu vozidla na zdviháku, posúdenie, či bolo opravované vozidlo po nehode a kvalita prevedenej opravy, do časovej dĺžky 30 minút)  vykonávame pre zákazníka, v prípade, že si chce dané vozidlo kúpiť a poznat jeho skutočný stav, alebo sa iba presvedčiť o stave svojho vozidla. Stretávame sa s prípadmi, že niekto zákazníkovi tvrdí, že má všetko v poriadku a potom je nemilo prekvapený, keď sa zistia závažné a nebezpečné závady.

Details

Servisná prehliadka a náhradné vozidlo zdarma

Pokiaľ je Vaše vozidlo u nás v servise, vieme vám bezplatne zapožičať náhradné vozidlo. Vozidlo je plne dotankované a pri vratení je potrebné vozidlo dotankovať. Zapožičanie je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť. 

Po prevzatí vozidla od zákazníka, je vozidlo pridelené mechanikovi. Pred začatím prehliadky je vozidlo otestované na valcovej skúšobni bŕzd na ich funkčnosť. Vizuálna kontrola bŕzd je predpísaná pri každej prehliadke, avšak to viete posúdiť len ich opotrebenie, nie však ich funkčnosť.

Details